Szkolenia oraz doradztwo leasingowe

LEASING

SZKOLENIE I DORADZTWO

Informacje o trenerze

Aleksandra Chrzanowska

Trener z wieloletnim doświadczeniem. Jedna z niewielu osób w Polsce związana z branżą leasingową praktycznie od początków jej powstania (związana z branżą od 1992 roku). Posiadająca ponad 20 letnie doświadczenie w leasingu zarówno w zakresie sprzedażowym jak i obsługi operacyjnej.

Przez wiele lat związana z bankowymi firmami leasingowymi m.in. w ING Lease, BPH Leasing, PBK Leasing. Posiadająca szeroką i gruntowną wiedzę z zakresu  zagadnień prawno-podatkowych dotyczących leasingu, programów leasingowych oraz procedur ich tworzenia i wdrażania oraz procesów i procedur obsługi Klienta.
Współtwórca wielu produktów leasingowych wdrażanych do sieci placówek Bankowych. Członek Grup Roboczych działających w ramach Związku Polskiego Leasingu. Uczestnik i prezenter wielu  konferencji/szkoleń organizowanych dla Klientów oraz Doradców Bankowych z zakresu m.in. produktów leasingowych, aspektów prawnych i podatkowych leasingu, sposobu i możliwości wykorzystania środków z UE, procedur obsługi Klientów, możliwości finansowania inwestycji.
Posiadająca szeroką wiedzę i umiejętności praktyczne w ocenie wniosków o dotacje ze środków Unii Europejskiej (brała udział w pracach Grupy Roboczej w PARP dokonując oceny wniosków o dotacje).
Autorka wielu publikacji prasowych dotyczących leasingu.


Strona główna

NASZA OFERTA OBEJMUJE

  • Szkolenia leasingowe dla przedsiębiorców, Banków, firm leasingowych/CFM
  • Szkolenia z zakresu: leasing w dotacjach UE
  • Doradztwo leasingowe
  • Wnioski o dotacje UE

CO NAS WYRÓŻNIA

  • Prowadzimy najlepsze szkolenia leasingowe
  • Program szkoleń oparty jest na praktycznej wiedzy popartej ponad 20-letnim doświadczeniem w pracy w branży leasingowej
  • Na każdym szkoleniu podajemy wiele przykładów z zastosowania w praktyce